Witam! Jestem zupełnie nowa na forum. Zarejestrowałam się dopiero dziś. Ale nowa również w doświadczeniach z paznokciami...
Mam problem...
Zajmuję się techniką żelową. I gdy robie pazurki. To na początku oczywiście je odpowiednio obrabiam, matuje, odtłuszczam itd. kłade jedna cienką warstwę żelu clear... Potem dwie cienkie warstwy kamuflażu budując przy tym mniej więcej linię uśmiechu. Potem biorę się za biały french... I tu właśnie pojawiają się schody... Gdy chcę czystym pędzelkiem ładnie uformować linię biały żel jakby miesza sie troszkę z tym jeszcze lepiącym się kamuflażem...zostają na nim takie białe smugi... i linia uśmiechu jest taka poszarpana...i do tego grudki...;/
Nie wiem co mam zrobić zastanawiałam się nad tym żeby po nałożeniu warstwy kamuflażu ją odtłuśćic żeby french miał 'gładko'...Choć wiem że to zmiejsza przyczepność...;/ Proszę o radę
I z góry przepraszam że tak się rozpisałam ale chciałam to jakoś uobrazowić
Proszę o pomoc.![]()







Odpowiedź z Cytatem
