Strona 44 z 91 PierwszyPierwszy ... 3440414243444546474854 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 076 do 1 100 z 2253

Temat: Paznokcie do oceny {budowa, technika, krzywe paznokcia}

  1. #1076
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    zrobienie bardzo ładne tunele też mogą być tylko właśnie idą w dół....
    spróbuj boki podpiłować na prosto... no i krzywa trochę przesunięta do wolnego brzegu i to przez to też paznokcie mogą sprawiać wrażenie ciężkich...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  2. #1077
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Renia1613, moim zdaniem tunel jest ok, może dlatego dziewczyny piszą, że mógłby być głębszy, bo pazurki są trochę za grube na linii włosa i przez to mogą sprawiać takie a nie inne wrażenie. Tak jak piszą dziewczyny krzywa leciutko przesunięta, ale na prawdę nie dużo, zresztą jak pazurki nie szły by w dół tylko były by na prosto to też może inaczej by ta krzywa wyglądała., Więc dwie rzeczy do poprawy: linia włosa i boczki na prosto.


  3. #1078
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    dudejla dziękuje bardzo teraz robię prawą rękę zgodnie z waszymi wskazówkami...

  4. #1079
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie

    Renia nie poddawaj sie ,a od grudnia to niedługo ,to naprawde początek,dziewczyny po 5 lat robia i wiecej,wszystko przed nami pozdrawiam

    To moje czwarte ,nawet byłam zadowolona dopoki nie zobaczyłam tych zdjec ,ta krzywa c to moja zmora jakies takie grube mi wyszły co myslicie?
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 21-06-2010 o 20:29
    Wypysia

  5. #1080
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    klanat, no to tak, mi się zdobienie nie podoba, po prostu nie mój gust, ale to nie jest tutaj najwazniejsze Grube są, dlatego, że krzywa C jest bliżej wolnego brzegu i dlatego wyszły takie jajkowate Nie martw się, to główny problem i ciężko jest zrobić ładną, dlatego im więcej będziesz ćwiczyć tym będą na pewno dużo lepsze Nie poddawaj się
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  6. #1081
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Dziekuje ,mi tez sie zdobienie nie podoba ale Aska (moj krolik doswiadczalny takie chciala)ale obiecala ze nastepnym razem w ta sobote da sobie zrobic takie jak ja bede chciala .Pozdrawiam i dzieki za opinie.
    Wypysia

  7. #1082
    Kosmetyczka Avatar andziap90
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Probuje jescze raz
    ostatnio nie wgralam zdjecia ...
    tak wiec niby jestem po kursie ale to byl raczej kurs kosmetyczny niz tipsow wiec to sa moje pierwsze! bardzo prosze o krytyke i rady
    nigdy nikomu nie zakladalam tipsow no tylko dwa na kursie... :/
    pozdrawiam i dziekuje
    a i co do skorek to moja siostra nie dala sobie ich wyciac a z reszta ponoc nie powinno sie wycianc przed zakladaniem tispow skoro sie ich za bardzo nie potrafi....

  8. #1083
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Jesli skorki klientki tego wymagaja to sie je wycina, te martwe, sztywne. Najpierw odsuwasz, a to co trzeba ostroznie sie wycina. na moje oko to sa plaskie, na wolnym brzegu bialego za duzo, na nastepny raz radze uzyc kamuflazu i usmiechnac frencz, bo tak nie wyglada ladnie. Ale nei przejmuj sie, skoro mowisz, ze kurs byle jaki i pierwsze pazruki to z czasem bedzie tylko lepiej

  9. #1084
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    andziap90, jak mamy ocenić paznokcie? Wyraźnie napisane jest że potrzeba zdjęć: krzywej C i tunelu. A tutaj samo zdobienie.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  10. #1085

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    zgodzę się z sieciunią co do uśmieszku, trochę bardziej uśmiechnąć i będzie inny efekt, przy następnych pazurkach pamiętaj żeby zrobić też fotkę krzywej i tunel
    Pozdrawiam

  11. #1086
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Ja tam widze na pierwszym zdjeciu widac troche z profilu, ze krzywej brak. tunel jest jaki jest, bo zapewne na tipsach. Jecsze dodam, ze opilowac by sie przydalo, na wolym brzegu powierzchnia konczy sie jakby gorka schodzaca w dol. Jesli rozumiesz o co chodzi

  12. #1087
    Kosmetyczka Avatar andziap90
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    dziekuje ... baardzo.... nic bede cwiczyc do upadlego

  13. #1088
    Totalna maniaczka Avatar pogodka20
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Sławków
    Postów
    778

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Możesz również przed nałożeniem żelu delikatnie spiłować tipsa na wolny brzegu żeby był cieńszy i nie widać go było od przodu. oczywiście paznokcie będą dzięki temu trochę cieńsze

  14. #1089
    Rozkręcanko Avatar Martita1503
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Przydałyby się zdjęcia z innej perspektywy aby można było ocenić krzywą C i tunel, których chyba nie ma
    Ale nie przejmuj się każdy z nas kiedyś zaczynał, z każdą pracą będzie tylko lepiej

  15. #1090
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Klanat, dojedź je pilnikiem po boczkach i na linii włosa, tak bardzo się skupiłaś na krzywej C że zapomniałaś o reszcie zdobienie nie podoba mi się niestety, przepraszam nie za ciekawy dobór kolorów moim zdaniem. Moja rada: podpiłuj boczki i linię włosa, wygładź również troszkę krzywą C bo widać jakieś rowki, nie dokładaj żelu bo jest go dużo i tak nabłyszcz tylko i powinno być ok
    Tu jest parę rad, jak wysmuklić paznokcie: http://forum.wzorki.info/przedluzani...paznokcie.html
    A w razie wątpliwości co do piłowania zajrzyj tu: http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...k-pilowac.html
    Pochwal nam się oczywiście po poprawkach kochana chętnie doradzimy

  16. #1091
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    aaa laseczki w końcu wzięłam się za forme- troszkę mi się trudno przyzwyczaić bo na tipsie inaczej się pracuje, ale faktycznie nie ma problemu podchodzenia powietrza i innych takich pierdół. Na razie o tunelu nawet nie myślę, bo to że zel trzyma się na palcach w moim przypadku graniczy z cudem. Oczywiście musze sobie kupić te rureczki i nauczyc się nimi posługiwać bo pazury sa okropnie płaskie i nie zwracajcie uwagę na beznadziejnego frencha jakoś na sobie jak nie muszę to nie wysilam się za bardzo i byłam za bardzo przejeta tą formą Ale napiszcie mi chyba nie jest źle jak na pierwszy raz i przepraszam za zamazane zdjęcia ale aparat w telefonie za nic nie łapie ostrości musze robić po 30 zdjeć

  17. #1092
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    po pierwsze wypiłować boczki! po drugie wcale nie potrzeba rurek - wystarczy zaciskarka (duża pęseta lub szczypce np dentystyczne), a jak się komuś robi to nawet ręcznie można (paznokciami kciuków) lub nawet kawałkami drewienka. Czekam na kolejne w wersji poprawionej



  18. #1093
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Widzę,że też Ci wyszły takie "prześwity" na wolnym brzegu-spod białego żelu widać clear. Też tak mam

  19. #1094
    No to..wpadłam Avatar ulenka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    To może i ja coś pokarzę Zrobiłam na mleczno-różowym żelu budowę po kilku dniach koleżanka stwierdziła że jej się podobają i nie chce mieć budowy żadnej (szkoda że nie zrobiłam zdjęcia) co cóż trochę spiłowałam i nałożyłam coverek.Paznokcie po obryzieniu + szeroka płytka.Tylko mam 2 fotki.
    Załącznik 25449 i Załącznik 25450

  20. #1095
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    w sumie ok tylko coś ten cover słabo kryje. Może delikatnie bym kształt dopieściła ale tak to ok. Inne zastrzeżenia - brak tunelu przez tipsa a krzywej nawet nie widać(brak odpowiedniego zdjęcia).
    Nast proszę wrzucać wszystkie zdjęcia jakie są wymagane w tym dziale bo uduszę



  21. #1096
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Ja widze przede wszystkim niewycieniowany cover i przeswitow pare tez sie idzie dostrzec

    ---------- Dodano o godzinie 23:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:28 ----------

    Szerek boki do wypilowania, cover do wycieniowania(chociaz na krociakach rzeczywiscie moze byc ciezko troche) przeswity widac i to duze. A jak Emilia wyzej napisala rurki sa niepotrzebne tylko zaciskarka wystarczy. I szczerze mowiac nie podoba mi sie ta trawka tam, wyglada jakby sie tam zawieruszyla przykleila do pedzla czy jak (jesli wolno mi oceniac zodbienie) Slabe zdjecia, ale jakis luk tam widac, bo krzywa to sama wiesz, ze nei wyszla skoro nie scisnelas nawet

  22. #1097
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Szerek
    Boczki z pewnością do wypiłowania. Na początek poćwicz zwykłą pęsetą zaciskanie tunelu, wiadomo że nie będzie super głęboki, ale kształt już Ci się uda. No i formę najpierw trzeba powyginać w sensie bierzesz za dwa boki i wykonujesz ruchy, jakbyś robiła jej "pranie"(Izka z Kamilką mnie nauczyły)
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  23. #1098
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Cytat Napisał pogodka20 Zobacz post
    Możesz również przed nałożeniem żelu delikatnie spiłować tipsa na wolny brzegu żeby był cieńszy i nie widać go było od przodu. oczywiście paznokcie będą dzięki temu trochę cieńsze
    zgadzam się wtedy przy nadawaniu ostatecznego kształtu nie spiłujesz zdobienia z krawędzi bocznych
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  24. #1099
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    szerek, no na pewno musisz spiłowac boczki, bo takie 'bułeczki' się zrobiły
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  25. #1100
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Paznokcie do oceny

    Ok, czyli spiłować boczki, a kiedy ten tunel pensęta zaciskać? wsadzić na minutkę do lampy i potem czy jak? Uwierzcie mi że paznokcie zrobione zeupełnie przypadkowo a trawkę tam dalam zeby mniej bylo ten prześwit widac. Muszę poćwiczyć na rodzince bo sobie samemu to jakoś trudno- a i te boczki to na szkielecie spiłować?( bo on mi taki bąbelkowy wychodzi) bo później jak cover nalozę to go zpiłuję.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Dieta na zdrowe paznokcie
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 12-09-2023, 20:46
  2. Modne paznokcie latem :)
    By dzidzia in forum Paznokcie naturalne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 18-11-2012, 18:00
  3. Video Instrukcje - Paznokcie akrylowe
    By Kamis in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 17-03-2012, 11:05

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •