Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 238

Temat: Minx nails, folia transferowa, folia hologramowa

  1. #76
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Mi się minx bardzo podoba, zwłaszcza złote paznokcie wyżej ktoś wstawił, myślę, że było by to ciekawa odskocznia i dodatek do maniciuru Może z naszyej strony- ze strony stylistek jest to pójście na łatwiznę- ale ze strony klientek są to paznokcie gwiazd, a takiego efektu jak np całe złote lakierem nie uzyskamy.

  2. #77
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Minx nails

    kobieta z pazurem no i fajnie ze Tobie sie podoba pewnie nie bedziesz jedyna ale juz nie przesadzajmy z tymi gwiazdami i minxem bo dla Mnie to porazka a nie pieknie wystylizowane paznokcie
    nie chciałabym czegos takiego nosic na swoich paznokciach,ssory ale nie dziekuje..

    kazda z nas ma jakies zdanie na ten temat i super ale juz nie przesadzajmy ze nie mozna uzyskac złotego koloru bo uzyskasz go lakierami akrylami a nawet juz prawdziwym złotem niestety nie do kupienia w europie..choc cena tego prawdziwego złota jest kosmiczna lecz jest to mozliwe..

    ale firmy jak OPI,MAGNETIC posiadaja przepiękne kolory złota tak jak rowniez akryle mi znane i to w wielu odcieniach chociazby z NFU-OH czy piekne akryle w wielu odcieniach złota z NAIL ARTISTS
    wiec jest w czym wybierac a i cenowo wyjdzie to taniej
    bo cena zakupu naklejek minx duzo nie zejdzie ,samo sprowadzenie troche bedzie kosztowało..a jesli [pieknie malujesz bo potrafisz wiec ja wole na prawde troche pomachac pedzelkiem i wyjdzie to o wiele lepiej..i wole byc przy tym oryginalna..

  3. #78
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Każdy ma inny gust i nie ukrywajmy i my robimy sobie reklamy jak tylko się da. Więc nie dziwię się że producenci ogłaszają minx jako stylizację gwiazd.

  4. #79
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Minx nails

    oświećcie mnie czy to to?
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    przypadkowo się natknełam

  5. #80
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Emist to wyglada jak folia transferowataka
    http://naildesign.pl/product_info.ph...7a64a0886d048d
    minx to jest cos takiego jak kiedys avon mial takie badziewiarskie lakiery "bez malowania" to jest jak naklejka na caly pazur zeby sie przy malowaniu nie zmeczyc

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #81
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    .... a takiego efektu jak np całe złote lakierem nie uzyskamy.
    Ale uzyskamy stosując np to:akryl płynne złoto

    chociaż uważam, że oferta stylistek powinna być szeroka i dostosowana także do tych najbardziej zabieganych klientek, dla których liczy się przede wszystkim czas wykonanej usługi


  7. #82
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Minx nails

    O Sami piekniutki ten akrylek.Ja tam ekspertem nie jestem ,ale te naklejki Minx wyglądaja dla mnie dziecinnie i banalnie.Tysiąc razy bardziej wolę stylizację wymyślaną osobiście przez stylistki.Niepowtarzalnośc ,własna wizja itd.Natomiast fajne mogły by być wklejone kawałki tych naklejek.
    Wypysia

  8. #83
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Ja się skuszę na taką folię transferową Fajnie na filmiku to wygląda.

    Natomiast minx - na razie cena chora. Ale jak już będzie w przystępnej cenie, to pewnie kupię i spróbuję.
    Ostatnio edytowane przez RoksiSK ; 19-07-2010 o 10:02

  9. #84
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Minx nails

    No ba, chcemy czy nie chcemy musimy byc zapoznane ze wszystkimi nowinkami, bo a nóż widelec któraś klientka o to zapyta, a te płynne złoto swietna rzecz chyba zamówię.

  10. #85
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Minx nails

    A ja też bym się skusiła na takiego minxa Ale nie na co dzień, tylko przed jakimiś eventami czy innymi wielkimi imprezami.. Wiecie, gdzie się nie ubieramy w dżinsy itp tylko jakoś wyjątkowo Podejrzewam, że wiele klientek by się na to skusiło przed sylwestrem czy imprezami typu Mayday, Soundtropolis, Tunnel Electrocity itp

  11. #86

    Domyślnie Odp: Minx nails

    wczoraj znalazlam na allegro te folie samoprzylepne od ALLe.
    pozniej poszukam to wam wysle

  12. #87
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1

    Domyślnie

    Ja przeszlam kurs w angli jak korzystac z foli Minx.Ostatnio sie staly bardzo popularne w angli prawie kazdy salon oferuje zalozenie foli w cenach wachajacych sie od 20-30 funtow nie wliczajac manicure lub pedicure. Oczywiscie musisz miec kwalifikacje zeby kupic folie w cenach 7.60 funta za patern jezeli nie posiadasz kwalifikacji mozesz kupic je na uk ebay za cene ok 10 funtow za patern.Musisz pamietac ze sa 2 ksztalty foli jedne przeznaczone na paznokcie u rak a drugie u nog(ktore sa znacznie wieksze)jezeli sie pokusisz mozesz kupic takze krysztalowy pilniczek-ktory jest polecany ze wzgledu na to ze normalny pilniczek jest za mocny do profilowania foli na paznokciach.Lampa grzewcza kosztuje okolo 80 funtow ktora mozna przytwierdzic do stolu-osobiscie po co wydawac pieniadze wystarczy lampa soluksowa/lecznicza lub bardzo polecana -zarowka zwana kwoka (taka jak urzywaja w wylegarniach z kurczakami )
    Wracajac do foli nalozenie jest dosyc proste polecane uporzadkowanie powierzchni paznokcia przed nalozeniem,nastepnie paznokiec trzeba odtluscic mozna plynem(dosyc brutalna metoda)albo tez polerka troche zmatowiec paznokcie nastepnie dopasowujemy ksztaltem folie do paznokcia jezeli jest niewymiarowa mozna ja zawsze przyciac nozyczkami(wazne-przed nagrzaniem foli!)nastepnie nagrzewamy folie az stanie sie gietka przylegamy do paznokcia i za pomoca paluszkow wygladzamy powierzchnie paznokcia na ktorej znajduje sie folia,odcinamy nadmiar i odkladamy wycinek z powrotem na szablon(w ten sposob nie marnujemy foli ) potem krysztalowym pilniczkiem ksztaltujemy folie. Folie trzymaja sie na paznokciach u rak ok 10 dni czasem krocej zalezy jaka prace klient wykonuje po opuszczeniu salonu....U nog gwarantowany miesiac!
    Jeden szablon wystarczy na 2do 3 aplikacji zalezy od rozmiaru paznokcia...niektore folie posiadaja pojedynczy wzorek ktory niestety tracisz po ucieciu foli
    Zycze milego MINXowania i pozdrawiam serdecznie xxx

    Załącznik 29761Załącznik 29760
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 07-09-2010 o 10:58 Powód: 2 posty z kolei tego samego uzytkownika

  13. #88
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Bbeauty ta panterka się prezentuje zaczepiście
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  14. #89

    Domyślnie Odp: Ozdoby (folie)

    tutaj jest filmik gdzie rowniez jest ladnie pokazane ja drogie panie mam gdzies w szafce ta folie ale jakos nei mailam odwagi jej jeszcze uzyc

    ale narobilam sobie duzej ochoty

    ---------- Dodano o godzinie 09:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:11 ----------

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  15. #90

    Domyślnie Odp: Minx nails

    nie ma co biore sie za to , siostra mi posluzy za modelke . podziele sie uwagami jak to wydzie w praniu .pozdrawiam

  16. #91
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Bbeauty u nas tez sie rozprzestrzenily jak plaga :-( na nieszczescie dla mnie bo tak naprawde kazady moze zrobic takie paznokcie z minx i nioe potrzebna zadna stylistka. u nas kosztuja £20 na dlonie lub stopy. teraz promuje zel na naturalnych paznokciach zamiast minx ale ludxi kreci to ze nosza je "gwiazdy". mala rada dla was dziewczyny wprowadzcie minx jako oferte waszych uslug zanim zrobi to konkurencja.

  17. #92
    No to..wpadłam Avatar byli
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Minx nails

    metalidczne minxy mi się ogromnie podobają, ale wątpie żeby to u mnie miało branie, jak ja tylko frenczyska klepie, ale na przyszłe wakacje zamówię dla siebie na stópeksy

  18. #93
    Rozkręcanko Avatar daisy77
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    93

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Ja troche nie na temat ...shellac mnie interesuje ale korzystalam z wyszukiwarki kilkanascie razy i nie znajduje mi nic ....a nie wierze ze ten temacik sie tu nie odbyl
    bede wdzieczna za link jak takowy istenieje w naszym forum ..
    dziekuje z gory.

  19. #94
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Minx nails

    Cytat Napisał daisy77 Zobacz post
    Ja troche nie na temat ...shellac mnie interesuje ale korzystalam z wyszukiwarki kilkanascie razy i nie znajduje mi nic ....a nie wierze ze ten temacik sie tu nie odbyl
    bede wdzieczna za link jak takowy istenieje w naszym forum ..
    dziekuje z gory.
    Ja nie kojarzę tematu samego w sobie, być może ktoś coś wspominał w innych, nie wiem, moim zdaniem śmiało możesz założyć nowy, najwyżej się połączy.


  20. #95
    Rozkręcanko Avatar daisy77
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    93

    Domyślnie Odp: Minx nails

    no nie uwierze w to ze jako pierwsza zaloze temat ?

  21. #96
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Paznokcie MINX

    To jest ostatnio dość popularna forma zdobienia wśród gwiazg amerykańskich ale i "zwykłe" kobiety zwłaszcza młode lubią takie rozwiązanie. Szybko, oryginalnie no i nie trzeba utwardzać w lampie lub czekać aż wyschcnie Trzyma sie nawet do 3 tygodni... ja uważam że to kiczowate troche ale sporo ludzi o to pyta
    Co wy na to? Puszczam link żeby każdy się zaznajomił z tematem

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  22. #97
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Paznokcie MINX

    wbrew pozorom jest to trochę pracochłonne i trzeba to robić precyzyjnie, dokładnie dokleić do paznokcia. To późniejsze obcinanie i piłowanie doprowadziłoby mnie do szału wolałabym już sama to namalować, no ale gusta, o nich się nie dyskutuje
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  23. #98
    Rozkręcanko Avatar MesiaszCiszy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Sosnowiec, choc wolalabym Japonie ;]
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Ozdoby (folie)

    Ostatnio zachorowalam na te folie narazie mam 4 i sa absolutnie cudne szukalam szukalam i znalazlam wkoncu odpowiednia aukcje z okazyjnymi (chyba) cenami foils z moich obliczen tej foli za dolara jest ok 154cm! tylko zakup minimalny za 25$+ wysylka ok 12$ a ja bym byla chetna tylko na kilka... ale moze jakbyscie sie tez zdecydowaly to udaloby sie zrobic kiedys wieksze zamowienie

  24. #99
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Ozdoby (folie)

    Niestety Mesisz po ostatnich doświadczeniach mamy oficjalny zakaz zbiorowych zamówień na forum. (możesz ew. umawiać się z chętnymi na pw)


  25. #100
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Ozdoby (folie)

    jejku...a ja tyle takiej pięknej folii zmarnowałam

    Sto lat temu kupiłam tego całe mnóstwo i za cholerę mi z tym nie szło.
    Synkowi dawałam do zabawy-chyba się podobało ,bo takie mieniące

    znalazłam przed chwila to co zostało.obejrzałam kilka filmików wiec od poniedziałku coś zacznę działać

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Golden Nails NOWY PROGRAM SZKOLEŃ
    By fashion.nails in forum Oferty
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-01-2012, 22:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •