Mnie się nie podobają takie kolczyki w paznokciach. Nie wiem czemu, ale no nie założyłabym takich za nic ...No dobra za milion bym sie skusiła
![]()
Mnie się nie podobają takie kolczyki w paznokciach. Nie wiem czemu, ale no nie założyłabym takich za nic ...No dobra za milion bym sie skusiła
![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)