fajny konkurs szkoda że dopiero zawitałam do tego forumowego grona:-)

łał zauważyłam że mam szanse na konkurs tylko bym musiała się trochę poudzielać:-) nawet nie wiedziałam że się hjuż tu rejestrowałam no ale to tak jest jak się klika na kilka forach hahahah