Ira ja te pazurki robilam jeszcze w tamtym tygodniu ;*
aczemu pytasZ?
Ira ja te pazurki robilam jeszcze w tamtym tygodniu ;*
aczemu pytasZ?
ZAPRASZAM NA NOWEGO BLOGA:
http://www.uroda-diamondshine.blogspot.com/
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)