Dziewczyny to mój pierwszy post ale czytam Was od jakiegoś czasu bo z pracą z paznokciami jestem bardzo początkująca i jeszcze daleko w lesie.W każdym razie tytanem zainteresowala mnie moja siostra,ktora posiadając okropnie słabe paznokcie zrobiła go sobie jakiś czas temu.Jest zadowolona z efektu bo paznokcie są mocne a ona pracuje rękami (dentystka) i rąk raczej nie szanuje.Uzupelniala juz 3 razy..koszt koło 100zł..jednak uzupełnieniem bym tego nie nazwała bo kosmetyczka powiedziała ze tego nie można uzupełniać.
Robi sie wszystko od nowa.To mnie jakoś nie przekonuje..po za tym..te produkty nie sa ogólno dostępne..przeszukalam internet i bez szkolenia niczego sie nie dostanie..znalazłam tez strony gdzie odradzaja wrecz ten typ manicure..
Jestem sceptycznie nastawiona do tego wlasnie przez to..szału nie ma..w porownaniu ze światem żeli gdzie każda znajdzie coś dla siebie.




Odpowiedź z Cytatem
