Pokaż wyniki 1 do 25 z 219

Temat: Perfumy

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Perfumy

    Ja lubię zapachy Kenzo. Używam już dłuższy czas i jeszcze mi się nie znudził.

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Perfumy

    Tom Ford ma ładne zapachy, jednak dla mnie są zbyt mocne. Nie w sensie, ze trwałe, bo jak najbardziej wolę trwałe zapachy, jednak sa bardzo pudrowe, dość ciężkie i moim zdaniem idealnie pasują na wieczór czy w zimowe dni. W cieplejsze dni i za dnia jednak takie wonie mnie przytłaczają i nie wiem czy sama dobrze bym się w nich czuła. O wiele badziej wolę lżejsze,delikatniejsze zapachy. Jak
    Chanel Chance
    Miss Dior
    Moim ukochanym zapachem jest również Calvin Klein Euphoria

    Jeśli chcecie upolować jakiś ładny zapach w dobrej cenie, to polecam zernąć sobie do perfumerii zapachymarzen.pl - mają dobre ceny, poza tym teraz jeśli wpiszecie tam kod rabatowy WIOSNA2019, dodatkowo dostaniecie zniżke 10 zł na zamówienie.

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    693

    Domyślnie Odp: Perfumy

    Ja za to wychodzę z założenia, że jak mam już kupować sobie (czy też komuś z mojej najbliższej rodziny i znajomych) perfumy, to zdecydowanie bardziej niż kupować stacjonarnie, wolę postawić na sprawdzone marki, które znajdę w sklepie eZebra.PL. Zamawiałam już u nich naprawdę wiele razy i jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam, w szczególności cenowo zawsze są bardzo konkurencyjni w stosunku do innych tego typu podmiotów działających obecnie na polskim rynku. Ostatnio konkretnie na stronie https://www.ezebra.pl/pl/producers/c...401354989.html udało mi się zamówić wodę toaletową Chanel Platinum Egoiste w naprawdę mega promocyjnej cenie. Z czystej ciekawości postanowiłam sprawdzić sobie jak wygląda cena tej konkretnej wody toaletowej w stacjonarnych drogeriach i powiem Wam, że naprawdę wręcz zaniemówiłam ! Masakra, dobrze, że przez internet można dzisiaj zamawiać tego typu artykuły po znacznie lepszych cenach. Niedługo chyba ponowie zamówienie, bo przecenili jeden z moich ulubionych zapachów.

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Perfumy

    jak się zna konkretne zapachy to lepiej kupować online, wybór jest większy a i ceny bardziej atrakcyjne niż stacjonarnie Jesli chodzi o zapachy męskie to bardzo lubię takie orientalne jak np chanel allure homme edition blanche https://perfumetki.com.pl/perfumy-ma...n-blanche.html . są mocne, wytrzymałe i takie hmm uniwersalne - dobre i na dzień i na wieczór.

  5. #5
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Perfumy

    Perfumy potrafią wiele zdziałać, one nadają charakteru i oczywiście zapachu. W internecie istnieje wiele ciekawych artykułów na temat takich kosmetyków. Zobaczcie sobie może na http://www.poprawaurody.pl/ jest coś o tym napisane.

  6. #6
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Perfumy

    Ja mam kilka ulubionych zapachów, w tym Si intense Armaniego i Jadore Diora.

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Perfumy

    W sumie nie mam swoich ulubionych zapachów. Mam wrażenie, że jakich perfum nie powącham to wszystkie mi się podobają No może oprócz tych piżmowych, ale poza nimi to wszystkie. I do tej pory zawsze kupowałam stacjonarnie, ale tak patrzę online i dla przykładu tutaj https://aleperfumeria.pl/pl/ ceny są dużo niższe dlatego zastanawiam się czy nie zamawiać z internetu. Czy ktoś z Was może zamawia online? Powiedzcie jak to jest z trwałością perfum? Czy wszystko zawsze jest ok?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •