ja niedawno co wrociłam z działki.. już mnie swatać wszyscy tam chcieli.. a jak się objadłam.. aż nieprzyzwoicie

---------- Dodano o godzinie 22:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:43 ----------

Cytat Napisał dudejla Zobacz post
Myślę że tek to są takie jakie ja kupiłam w plastyku, opłaca się!
ahh kupiłam po drodze rossmana miałam to szkoda bylo nie wejść.. i tam faktycznie 12,99 a w innym 16,99... ee dziwne.. ale nie wazne.. Ważne ze ja mam juz teraz swoje własne i nie musze pożyczac i mogę coś popróbować..



Szpila też chce