oooooo..BOŻEEEEE
Zostało mi tylko JUTRO na zrobienie pazurów!
o nieeeeeeeee....

---------- Dodano o godzinie 17:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:47 ----------

chociaż nie... EJ o której się kończy konkurs

---------- Dodano o godzinie 17:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:48 ----------