Cytat Napisał DymciA Zobacz post
ja tez pedzelkiem
sondy nawet nie mam i nigdy w rece nie mialam

ja tak samo jeszcze sondy w ręce nie miałam ,ale jak dla mnie pędzelek to coś wspaniałego jesli chodzi o frencha