wiesz co nie wiem czy ci sie bedzie opłacać, bo na targach parafiniarka którą kupiłam za 120zł z przesyłką kosztowała 260 czy 280..
wiesz co nie wiem czy ci sie bedzie opłacać, bo na targach parafiniarka którą kupiłam za 120zł z przesyłką kosztowała 260 czy 280..
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)