Heh zapomniałyście się chyba trochę, przecież jest metoda na ogryzki która na akrylu prezentowała niejaka Dorisben, a potem Dobra Rada za pomoca żelu silikonowego. Ja stosuję tę metodę na ogryzki i wszystko trzyma się ok

Jedyny problem jaki mam to przepiłowywanie białego żelu ;-/