samaron jak rozkladasz te kwiatuszki postaraj sie by ciut kulka oszromila sie i wtedy rozciagaj przyklepuj i tworz kwiatki zobaczysz roznice bo jak akryl jest mokry to na prawde nie wychodza zbyt dobrze ale i tak ladnie...![]()
samaron jak rozkladasz te kwiatuszki postaraj sie by ciut kulka oszromila sie i wtedy rozciagaj przyklepuj i tworz kwiatki zobaczysz roznice bo jak akryl jest mokry to na prawde nie wychodza zbyt dobrze ale i tak ladnie...![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)