Ja robię pędzelkiem. Ale nie jest idealny niestety. A jak robicie ten frenchyk patyczkiem bo ja chciałam spróbować ale nie wiedzialam jak sie za to zabrać![]()
sonda
pedzelkiem
Ja robię pędzelkiem. Ale nie jest idealny niestety. A jak robicie ten frenchyk patyczkiem bo ja chciałam spróbować ale nie wiedzialam jak sie za to zabrać![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)