O kasie to ty nic nie mow tyle co ja przepalilam to juz chalupe bym miala i samochod albo i wiecejA jeszcze u mnie fajecki prawie 6f jestem tu 3 lata czasami nawet dwie paczki dziennie kupowalismy.No to tak jak komus by sie nudzilo to sobie moze policzyc bo ja to sie boje